0
Кошик порожній!
Магазин-склад дверей Папа Карло
Київ, Окружна ТЦ Будмайдан
вул. Петропавлівська, 12
Салон Соло Двері
Київ, вул Раїси Окіпної, 4а
м.Лівобережна
Фірмовий салон дверей Папа Карло
Бровари, вул. Київська 239
ТЦ Mark Mall, 2 поверх


Авангард Серія FLORА

Avangard (Авангард) фарбовані двері -  Авангард Серія FLORА

Колекція FLORА від фабрики дверей Авангард представлена ​​пофарбованими дверима, з фрезерування, а також з накладними елементами. Авангард це двері без честверті, рівні щитові, фарбований по палітрі рал.

Двері Авангард купити в Києві можна в нашій мережі магазинів Соло Двері

Фарбовані двері дуже популярні зараз в Києві, тому запрошуємо Вас відвідати наші салони і підібрати двері для будь-якого інтер'єру. Двері Авангард представлені різноманітними моделями. Перший тип - це рівні гладкі двері, фарбовані. Другий тип - це рівні фрезеровані двері фарбовані, третій тип - рівні гладкі з алюмінієвими вставками, четверний - зі вставками скла лакобель, яке як і дверні полотна фарбується зсередини. Перевага дверей Авангард - це широка палітра фарбування. Без націнки йде білий колір і оставльние кольору можна купити з невеликою націнкою. Колекція Флора зроблена з ацкентом на квіти, листя і схожий арнамент. Головна відмінність дверей - малюнок фрезерування. Перевага дверей Авангард - це широка палітра фарбування. Без націнки йде білий колір і оставльние кольору можна купити з невеликою націнкою. Колекція Флора зроблена з ацкентом на квіти, листя і схожий арнамент. Головна відмінність дверей - малюнок фрезерування. Двері дуже популярні, дизайнери люблять цей стиль, який додасть ніжності в будь-який інтер'єр.

Чому ми рекомендуємо двері Авангард

Найпопулярніші двері цього сезону – це перша причина. Друге-двері можна замовляти з коробкою і наличником урівень з полотном, це виглядає дуже красиво, при цьому є невелика націнка. Третє – використовується безцвяхове кріплення наличника, що є дуже важливою характеристикою при встановленні дверей в емалі. Четверте-двері ставимо на прихованих петлях, що надає вишуканості та оригінальності інтер'єру. Двері Авангард можна фарбувати в будь-який колір за РАЛом. Можна виготовити двері нестандартних розмірів. Двері можна виготовити із глянсовим покриттям High Gloss (глянець).

У цій категорії немає товарів.
Наші магазини "СолоДвері"